74/ 869-84-28,    74/ 869-84-29

Ferie inaczej, po raz trzeci

W pierwszym tygodniu ferii zimowych dzieci i dorośli z Gminy Lewin Kłodzki już po raz trzeci  mieli okazję uczestniczyć w nietypowym wypoczynku, a mianowicie obozie zorganizowanym przez proboszcza parafii ks. Jarosława Nitkiewicza.  Pobyt w miejscowości ZĄB (w domu  cioci Kamila Stocha na przeciw domu rodzinnego skoczka) był twórczy i pełen wrażeń . Piękne góry i wspaniała pogoda mobilizowała każdego ranka do  długich pieszych wycieczek, jazdy na lodowisku, udziału w kuligu góralskim, szaleństw na nartach i sankach. Niezwykle ciekawym wydarzeniem był udział  w treningu skoczków narciarskich - juniorów - u trenera Dawida Kubackiego.

Wieczorem, po zjedzeniu obiadokolacji (posiłki były pyszne) uczestnicy spotykali  się na wspólnym śpiewaniu, zabawach i konkurencjach na wesoło.

Koszty wyjazdu zostały  pokryte (w części)   ze środków  Fundacji BZ WBK,  Budżetu Gminy Lewin Kłodzki, a przede wszystkim wypracowane przez dzieci i ich rodziców podczas kiermaszów: ciast, ozdób świątecznych i kolędowania. Warto było!