74/ 869-84-28,    74/ 869-84-29

Z życia Klubu !


W dniu 14 sierpnia Klub ULKS BURSZTYN z Lewina Kłodzkiego został zaproszony na Turniej Hokeja na Trawie we Wrocławiu. Nasz Klub reprezentowały:

1. Bulawkin Maria
2. Bulawkin Marta
3. Bujak Weronika
4. Korecka Sara
5. Różańska Wiktoria
6. Wierzbowska Martyna

Mimo wakacji dziewczęta zmobilizowały się i bardzo ładnie zagrały. Poza tym zawodniczki uczestniczyły w obozie kadry dolnośląskiej w Jarosławiu. Do Kadry Dolnośląskiej powołanie otrzymały: Weronika Bujak, Wiktoria Kopciał, Aleksandra Pijar, Wiktoria Różańska i Martyna Wierzbowska. Jak na tak mały klub to ogromny sukces.

We wrześniu nasze dziewczęta będą uczestniczyły w Zawodach Centralnych Międzynarodowych Mistrzostw Młodzików, które odbędą się w Tarnowie. Zarząd KKS Polonia Wrocław uczestniczy w Mistrzostwach Polski i zwrócił się do naszego Klubu , aby dziewczęta, które grają w tym Klubie reprezentowały go na Mistrzostwach Polski. Pozytywna decyzja w tej kwestii zapadła i jestem z tego powodu bardzo dumny, bo to duże wyróżnienie zarówno dla dziewcząt jak również dla ULKS BURSZTYN.
Nasz Klub realizuje również Program Ministerstwa Sportu "Zapasy Sportem Wszystkich Dzieci’’. Nasza sekcja zapasów liczy ponad dwadzieścioro dzieci z klas I-III i dwojga z przedszkola. Dziękuję mamom, które przyprowadzają na zajęcia swoje dzieci i już od września będą miały możliwość czynić to nadal.
W dniu 22 października odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Lewin Kłodzki, na którą serdecznie zapraszam zawodników z rodzinami oraz mieszkańców.
Sekcje hokeja na trawie i zapasów to około 50 zawodników, którym od wielu lat zapewniamy czas i możliwość rozwoju.

Jerzy Wiśniewski
Prezes
ULKS Bursztyn w Lewinie Kłodzkim